Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Parolanızı mı unuttunuz? Kullanıcı adınızı ve e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir parola oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.

2. Ulusal Ekslibris Kongresi

2. Ulusal Ekslibris Kongresi

2. ULUSAL EKSLİBRİS KONGRESİ

Değerli Üyelerimiz, Sevgili Sanatseverler,

İstanbul Ekslibris Derneği, Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve İstanbul Ekslibris Müzesi işbirliğinde 27-28 Ocak 2018 tarihlerinde Maslak Yerleşkesi’nde; İstanbul Ekslibris Müzesi’nde 2. Ulusal Ekslibris Kongresi, Panel Ekslibris Sergisi ve Yarışması düzenleyecektir.

Planlanan kongre kapsamında sanatçılar/tararımcılar/koleksiyoncular ekslibris değişimi yapacak, bilgi alışverişinde bulunacak, katılımcıların son çalışmalarından oluşan bir sergi ve yarışma düzenlenecek, genel izleyiciye açık, her yönünün tartışıldığı “ekslibris” konulu bir panel yapılacaktır.

Katılmak isteyenlerin “2.Kongre_Katilim_2018” pdf formunu doldurduktan sonra “save as /tekrar kayıt” yapıp, (belge adına kendi adını yazıp) e-posta ile hasipp@ttmail.com adresine yollaması gerekmektedir. Ayrıca sergiye katılmak isteyen üye ve katılımcıların son çalışmalarından en az 2 ekslibrisini posta ile yollaması ya da elden teslim etmesi gerekmektedir. Son başvuru: 12 Ocak 2018 (Organizasyonun kolaylığı açısından erken başvuru tercihimizdir.)

Katılım bedeli: (katılım sertifikası, 2 öğle yemeği, açılış kokteyli ve çay kahve ikramları dahildir). İstanbul Ekslibris Derneği üyesi: 150 TL, eşlik eden: 100 TL, Üye olmayan: 250 TL’dir. 7 yaşından küçük çocuklar ücretsizdir. Tek gün katılım için de aynı ücretin ödenmesi gerekir. Lütfen katılım ücretini aşağıdaki banka hesabına kendi adınızla 12 Ocak 2018 tarihine kadar EFT/havale yapınız, havale belgesi ve kayıt formunu hasipp@ttmail.com adresine gönderiniz. İstanbul Ekslibris Derneği, Akbank Maslak Şubesi TL Hesap No: 0645 – 0092039 IBAN; TR06 0004 6006 4588 8000 0920 39

Selam, saygı ve sevgilerimi yollarım.

Prof. Hasip Pektaş
İstanbul Ekslibris Derneği Başkanı, Ekslibris Müzesi Kurucusu
Işık Ünv. İstanbul Ekslibris Müzesi: http://ekslibris.isikun.edu.tr/
İstanbul Ekslibris Derneği: www.aed.org.tr

Yazar Hakkında

Hasip Pektaş was born in Ermenek in 1953. He has been working as a Professor at Isik University, Faculty of Fine Arts in the Visual Communication Design Department in Istanbul. He wrote a book about "Ex-libris". He has also been working hard to make ex-libris well-known in Turkey. He organized 1st and 2nd International Ex-libris Competition in 2003-2007, 33rd FISAE International Ex-libris Congress and Ex-libris Competition in 2010 in Istanbul. He founded Istanbul Ex-libris Museum in Işık University in 2014. He is the President of Istanbul Ex-libris Society. http://www.hasippektas.com

Beni Takip Et

Leave a reply