Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Parolanızı mı unuttunuz? Kullanıcı adınızı ve e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir parola oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.

2. Ulusal Ekslibris Kongresi

2. ULUSAL EKSLİBRİS KONGRESİ

Değerli Üyelerimiz, Sevgili Sanatseverler,

İstanbul Ekslibris Derneği, ……………….. işbirliğinde 27-28 Ocak 2018 tarihlerinde ………………………….’nde 2. Ulusal Ekslibris Kongresi, Panel Ekslibris Sergisi ve Yarışması düzenleyecektir.

Planlanan kongre kapsamında sanatçılar/tararımcılar/koleksiyoncular ekslibris değişimi yapacak, bilgi alışverişinde bulunacak, katılımcıların son çalışmalarından oluşan bir sergi ve yarışma düzenlenecek, genel izleyiciye açık, her yönünün tartışıldığı “ekslibris” konulu bir panel yapılacaktır.

Katılmak isteyenlerin “2.Kongre_Katilim_2018” pdf formunu doldurduktan sonra “save as /tekrar kayıt” yapıp, (belge adına kendi adını yazıp) e-posta ile hasipp@ttmail.com adresine yollaması gerekmektedir. Ayrıca sergiye katılmak isteyen üye ve katılımcıların son çalışmalarından en az 2 ekslibrisini posta ile yollaması ya da elden teslim etmesi gerekmektedir. Son başvuru: 12 Ocak 2018 (Organizasyonun kolaylığı açısından erken başvuru tercihimizdir.)

Katılım bedeli: (katılım sertifikası, 2 öğle yemeği, açılış kokteyli ve çay kahve ikramları dahildir). İstanbul Ekslibris Derneği üyesi: 150 TL, eşlik eden: 100 TL, Üye olmayan: 250 TL’dir. 7 yaşından küçük çocuklar ücretsizdir. Tek gün katılım için de aynı ücretin ödenmesi gerekir. Lütfen katılım ücretini aşağıdaki banka hesabına kendi adınızla 12 Ocak 2018 tarihine kadar EFT/havale yapınız, havale belgesi ve kayıt formunu hasipp@ttmail.com adresine gönderiniz. İstanbul Ekslibris Derneği, Akbank Maslak Şubesi TL Hesap No: 0645 – 0092039 IBAN; TR06 0004 6006 4588 8000 0920 39

Selam, saygı ve sevgilerimi yollarım.

Prof. Hasip Pektaş
İstanbul Ekslibris Derneği Başkanı
İstanbul Ekslibris Derneği: www.aed.org.tr

Yazar Hakkında

Hasip Pektaş was born in Ermenek in 1953. He has been working as a Professor at Isik University, Faculty of Fine Arts in the Visual Communication Design Department in Istanbul. He wrote a book about "Ex-libris". He has also been working hard to make ex-libris well-known in Turkey. He organized 1st and 2nd International Ex-libris Competition in 2003-2007, 33rd FISAE International Ex-libris Congress and Ex-libris Competition in 2010 in Istanbul. He founded Istanbul Ex-libris Museum in Işık University in 2014. He is the President of Istanbul Ex-libris Society. http://www.hasippektas.com

Beni Takip Et

Leave a reply