Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Parolanızı mı unuttunuz? Kullanıcı adınızı ve e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir parola oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.

38. FISAE Uluslararası Ekslibris Kongresi Cambridge’de

38. FISAE Uluslararası Ekslibris Kongresi Cambridge’de

38. FISAE Uluslararası Ekslibris Kongresi 2020’de Cambridge’de yapılacak.
Kongre web sitesi: http://www.bookplatesociety.org/2020home.htm

Ağustos 2018’de yapılan FISAE Prag kongresine, 34 ülkeden toplam 544 kişi katıldı. Birçoğu çok geç kayıt oldu ve bu organizatörler için büyük zorluklara neden oldu. Cambridge’de toplam katılımcı sayısı 400 ile sınırlandırılacaktır. Kayıtlar şimdiden 19 ülkeden üç rakam haline geldi, bu nedenle gecikmeden kayıt yaptırmak önemlidir. Lütfen web sitesine bakınız. Online kayıt formunu doldurup yollayınız. 2020 kongre bilgi broşürünü http://www.bookplatesociety.org/documents/CongressLeaflet2018.pdf adresinde görebilirsiniz.

Anthony Pincott
President of FISAE and Hon Treasurer and Membership Secretary of The Bookplate Society
Email: tonypincott@waitrose.com
Website: www.bookplatesociety.org

Yazar Hakkında

Hasip Pektaş was born in Ermenek in 1953. He has been working as a Professor at Isik University, Faculty of Fine Arts in the Visual Communication Design Department in Istanbul. He wrote a book about "Ex-libris". He has also been working hard to make ex-libris well-known in Turkey. He organized 1st and 2nd International Ex-libris Competition in 2003-2007, 33rd FISAE International Ex-libris Congress and Ex-libris Competition in 2010 in Istanbul. He founded Istanbul Ex-libris Museum in Işık University in 2014. He is the President of Istanbul Ex-libris Society. http://www.hasippektas.com

Beni Takip Et

Leave a reply