Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Parolanızı mı unuttunuz? Kullanıcı adınızı ve e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir parola oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.

“Ekslibris” / Genişletilmiş 4. Baskı

“Ekslibris” / Genişletilmiş 4. Baskı

“Ekslibris” / Ekslibrisi öğrenmek isteyenlerin başucu kitabı

Ekslibris nedir, ekslibrisin tarihi gelişimi, Türkiye’de ekslibris, mühürler, ekslibris koleksiyonculuğu, yarışmalar, dernekler, yayınlar, ekslibris tasarımı, erotik ekslibris, ekslibris ve tipografi, deneysel ekslibris, ekslibris baskı simgeleri, ekslibris değiş tokuş mektubu, ülke kodları gibi konular yanında özgün örneklerin de yer aldığı bilgilendirici bir kitap.

Genişletilmiş 4 baskı olan kitap 160 sayfa olup, İstanbul Ekslibris Derneği yayını olarak basılmıştır ve geliri derneğindir. Kitabı almak isteyenler, İstanbul Ekslibris Derneği (alıcı olarak), Akbank Maslak Şubesi hesabına (IBAN; TR06 0004 6006 4588 8000 0920 39) Kırk lira (40 TL) EFT yapıp, belgesini hasipp@ttmail.com‘a yollarsa PTT kargo ile gönderilecektir. Kargo bedelini dernek karşılayacaktır.

Yazar Hakkında

Hasip Pektaş was born in Ermenek in 1953. He has been working as a Professor at Üsküdar University, Faculty of Communication in the Visual Communication Design Department in Istanbul. He wrote a book about "Ex-libris". He has also been working hard to make ex-libris well-known in Turkey. He organized 4 International Ex-libris Competitions and 33rd FISAE International Ex-libris Congress in 2010 in Istanbul. He founded Istanbul Ex-libris Museum in Selçuk Ecza Holding in 2020. He is the President of Istanbul Ex-libris Society. http://www.hasippektas.com

Beni Takip Et

Leave a reply