Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Parolanızı mı unuttunuz? Kullanıcı adınızı ve e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir parola oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.

Ekslibris Kitabı

Ekslibris Kitabı

Ekslibris kitabını almak için lütfen e-posta atın. mailto:hasipp@ttmail.com

“Ekslibris” / Ekslibrisi öğrenmek isteyenlerin başucu kitabı

Ekslibris nedir, ekslibrisin tarihi gelişimi, Türkiye’de ekslibris, mühürler, ekslibris koleksiyonculuğu, yarışmalar, dernekler, yayınlar, ekslibris tasarımı, erotik ekslibris, ekslibris ve tipografi, deneysel ekslibris, ekslibris baskı simgeleri, ekslibris değiş tokuş mektubu, ülke kodları gibi konular yanında özgün örneklerin de yer aldığı bilgilendirici bir kitap.

Genişletilmiş 4 baskı olan kitap 160 sayfa olup, İstanbul Ekslibris Derneği yayını olarak basılmıştır ve geliri derneğindir. Kitabı almak isteyenler, İstanbul Ekslibris Derneği (alıcı olarak), Akbank Maslak Şubesi hesabına (IBAN; TR06 0004 6006 4588 8000 0920 39) Yüz Yirmi lira (120.00 TL) EFT yapıp, belgesini hasipp@gmail.com‘a yollarsa PTT kargo ile gönderilecektir.

Yazar Hakkında

Hasip Pektaş was born in Ermenek in 1953. He has been working as a Professor at İstinye University, Faculty of Communication in the Visual Communication Design Department in Istanbul. He wrote a book about "Ex-libris". He has also been working hard to make ex-libris well-known in Turkey. He organized 5 International Ex-libris Competitions and 33rd FISAE International Ex-libris Congress in 2010 in Istanbul. He founded Istanbul Ex-libris Museum in Selçuk Ecza Holding in 2019. He is the President of Istanbul Ex-libris Society. http://www.hasippektas.com

Beni Takip Et

Leave a reply